Ohad Naharin Decadance

Decadance

Izvedbe

Od 15. prosinca 2021.

Kupi ulaznice
Sri 19:30
15.12.
Kupi ulaznice
Sri 19:30
12.01.
Kupi ulaznice
Pet 19:30
14.01.
Kupi ulaznice
Uto 19:30
25.01.
Kupi ulaznice

VIDI ANSAMBL POJEDINE IZVEDBE:

Svi
15.12
15.12
12.01
12.01
14.01
14.01
25.01
25.01

Kreativni tim

Koreograf

Ohad Naharin

Oblikovatelj svjetla

Avi Yona Bueno (Bambi)

Kostimograf

Rakefet Levi

Oblikovanje i montaža zvuka

Maxim Waratt, Ohad Fishof, Stefan Ferry

Scenski asistenti

Ian Robinson, Erez Zohar, Matan David

Baletna majstorica

Iva Višak

Prijenos kostimografije

Mia Rejc Prajninger

Glazbena voditeljica

Ljudmila Šumarova

Glazbeni korepetitor

Teo Visintin

Inspicijentica

Snježana Marasović

Ansambl predstave

Glazba

Maxim Waratt

"Issa Nore"

Goldfrapp

"Train"

Ohad Fishof

"Pictures"

David Darling

"Stones Start Spinning"

John Zorn

"Verlaine Part 1. Un midi moins dix"

Al Majad

"Al Ghariba" (Habib Alla Jamal & Khader Shama: aranžman i izvedba)

Guem

"Riacho"

Dick Dale and The Del- Tones

"Hava Nagila"

Maxim Waratt

"Illusions of Beauty"

The Tractor's Revenge ( A. Belleli, I. Green, O. Leibovitch, O. Naharin)

"Echad Mi Yodea"

Chari Chari (Kaoru Inoue)

"Favorite Final Geisha Show"

Kid606

"Flutter"

AGF

"Ambient Trust"

AGF

"Private Birds"

Lucky Ali & Ramya

"Na Tum Jano Na Hum"

Seefeel

"Meol"

Chronomad

"Do"

The Beach Boys

"You' re Welcome"
15.12

Kreativni tim

Koreograf

Ohad Naharin

Oblikovatelj svjetla

Avi Yona Bueno (Bambi)

Kostimograf

Rakefet Levi

Oblikovanje i montaža zvuka

Maxim Waratt, Ohad Fishof, Stefan Ferry

Scenski asistenti

Ian Robinson, Erez Zohar, Matan David

Baletna majstorica

Iva Višak

Prijenos kostimografije

Mia Rejc Prajninger

Glazbena voditeljica

Ljudmila Šumarova

Glazbeni korepetitor

Teo Visintin

Inspicijentica

Snježana Marasović

Ansambl predstave

Glazba

Maxim Waratt

"Issa Nore"

Goldfrapp

"Train"

Ohad Fishof

"Pictures"

David Darling

"Stones Start Spinning"

John Zorn

"Verlaine Part 1. Un midi moins dix"

Al Majad

"Al Ghariba" (Habib Alla Jamal & Khader Shama: aranžman i izvedba)

Guem

"Riacho"

Dick Dale and The Del- Tones

"Hava Nagila"

Maxim Waratt

"Illusions of Beauty"

The Tractor's Revenge ( A. Belleli, I. Green, O. Leibovitch, O. Naharin)

"Echad Mi Yodea"

Chari Chari (Kaoru Inoue)

"Favorite Final Geisha Show"

Kid606

"Flutter"

AGF

"Ambient Trust"

AGF

"Private Birds"

Lucky Ali & Ramya

"Na Tum Jano Na Hum"

Seefeel

"Meol"

Chronomad

"Do"

The Beach Boys

"You' re Welcome"

12.01

Kreativni tim

Koreograf

Ohad Naharin

Oblikovatelj svjetla

Avi Yona Bueno (Bambi)

Kostimograf

Rakefet Levi

Oblikovanje i montaža zvuka

Maxim Waratt, Ohad Fishof, Stefan Ferry

Scenski asistenti

Ian Robinson, Erez Zohar, Matan David

Baletna majstorica

Iva Višak

Prijenos kostimografije

Mia Rejc Prajninger

Glazbena voditeljica

Ljudmila Šumarova

Glazbeni korepetitor

Teo Visintin

Inspicijentica

Snježana Marasović

Ansambl predstave

Glazba

Maxim Waratt

"Issa Nore"

Goldfrapp

"Train"

Ohad Fishof

"Pictures"

David Darling

"Stones Start Spinning"

John Zorn

"Verlaine Part 1. Un midi moins dix"

Al Majad

"Al Ghariba" (Habib Alla Jamal & Khader Shama: aranžman i izvedba)

Guem

"Riacho"

Dick Dale and The Del- Tones

"Hava Nagila"

Maxim Waratt

"Illusions of Beauty"

The Tractor's Revenge ( A. Belleli, I. Green, O. Leibovitch, O. Naharin)

"Echad Mi Yodea"

Chari Chari (Kaoru Inoue)

"Favorite Final Geisha Show"

Kid606

"Flutter"

AGF

"Ambient Trust"

AGF

"Private Birds"

Lucky Ali & Ramya

"Na Tum Jano Na Hum"

Seefeel

"Meol"

Chronomad

"Do"

The Beach Boys

"You' re Welcome"

14.01

Kreativni tim

Koreograf

Ohad Naharin

Oblikovatelj svjetla

Avi Yona Bueno (Bambi)

Kostimograf

Rakefet Levi

Oblikovanje i montaža zvuka

Maxim Waratt, Ohad Fishof, Stefan Ferry

Scenski asistenti

Ian Robinson, Erez Zohar, Matan David

Baletna majstorica

Iva Višak

Prijenos kostimografije

Mia Rejc Prajninger

Glazbena voditeljica

Ljudmila Šumarova

Glazbeni korepetitor

Teo Visintin

Inspicijentica

Snježana Marasović

Ansambl predstave

Glazba

Maxim Waratt

"Issa Nore"

Goldfrapp

"Train"

Ohad Fishof

"Pictures"

David Darling

"Stones Start Spinning"

John Zorn

"Verlaine Part 1. Un midi moins dix"

Al Majad

"Al Ghariba" (Habib Alla Jamal & Khader Shama: aranžman i izvedba)

Guem

"Riacho"

Dick Dale and The Del- Tones

"Hava Nagila"

Maxim Waratt

"Illusions of Beauty"

The Tractor's Revenge ( A. Belleli, I. Green, O. Leibovitch, O. Naharin)

"Echad Mi Yodea"

Chari Chari (Kaoru Inoue)

"Favorite Final Geisha Show"

Kid606

"Flutter"

AGF

"Ambient Trust"

AGF

"Private Birds"

Lucky Ali & Ramya

"Na Tum Jano Na Hum"

Seefeel

"Meol"

Chronomad

"Do"

The Beach Boys

"You' re Welcome"

25.01

Kreativni tim

Koreograf

Ohad Naharin

Oblikovatelj svjetla

Avi Yona Bueno (Bambi)

Kostimograf

Rakefet Levi

Oblikovanje i montaža zvuka

Maxim Waratt, Ohad Fishof, Stefan Ferry

Scenski asistenti

Ian Robinson, Erez Zohar, Matan David

Baletna majstorica

Iva Višak

Prijenos kostimografije

Mia Rejc Prajninger

Glazbena voditeljica

Ljudmila Šumarova

Glazbeni korepetitor

Teo Visintin

Inspicijentica

Snježana Marasović

Ansambl predstave

Glazba

Maxim Waratt

"Issa Nore"

Goldfrapp

"Train"

Ohad Fishof

"Pictures"

David Darling

"Stones Start Spinning"

John Zorn

"Verlaine Part 1. Un midi moins dix"

Al Majad

"Al Ghariba" (Habib Alla Jamal & Khader Shama: aranžman i izvedba)

Guem

"Riacho"

Dick Dale and The Del- Tones

"Hava Nagila"

Maxim Waratt

"Illusions of Beauty"

The Tractor's Revenge ( A. Belleli, I. Green, O. Leibovitch, O. Naharin)

"Echad Mi Yodea"

Chari Chari (Kaoru Inoue)

"Favorite Final Geisha Show"

Kid606

"Flutter"

AGF

"Ambient Trust"

AGF

"Private Birds"

Lucky Ali & Ramya

"Na Tum Jano Na Hum"

Seefeel

"Meol"

Chronomad

"Do"

The Beach Boys

"You' re Welcome"

Balet