Kritika: Show koji besprijekorno štima
Jutarnji list navodi da su I konje ubijaju, zar ne? "spektakularan zvjezdano-plesni show s, kako bi to Bulgakov rekao, raskrinkavanjem. Show besprijekorno štima. Gotovo sve što HNK ima dovedeno je na scenu. I svi plešu, pjevaju, glume, zabavljaju nas trudeći se iz petnih žila.
Čak se i velika imena pojavljuju u ulogama od dvije rečenice i deset sekundi na sceni. Pjevaju se hitovi, plesnih točaka ne bi se posramio ni solidan mjuzikl. Ritam opija, sve je smiješno, zabavno, atraktivno, pomalo i autoironično. Bonus su brojni likovi, a ima ih više desetaka - živi, zanimljivi, raznoliki, pažljivo dorađeni, vješto uklopljeni u divovsku fresku ludila plesnog maratona", naglašava Iva Gruić u Jutarnjem listu. Pročitajte cijelu kritiku.
Večernji list ističe da je "Ivica Boban, koja je i sama karijeru počela kao plesačica, pa potom glumica, da bi postala jednim od upornjaka hrvatskoga kazališta, studentima Akademije i zvijezdama HNK ponudila žestok, opasan i naporan posao. Dva sata tridesetak ljudi u nemilosrdnom plesnom maratonu izgara na sceni. Pjevaju, plešu, glume, premeću se preko glave, savijaju se, sve kako bi preživjeli. Predstava je vrlo jasna metafora glumačkog života danas, ali i života svakog pojedinca suočenog s neizbježnim" ističe Želimir Ciglar u Večernjem listu . Pročitajte cijelu kritiku.

