Kontakt

Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu

Trg maršala Tita 15
10000 Zagreb

 

e-poštatelefontelefax
Centrala(01) 4888 488
Blagajnablagajna@hnk.hr(01) 4888 415
Marketing-prodajaprodaja@hnk.hr(01) 4888 401
Prodaja i promocija – dramadrama.prodaja@hnk.hr(01) 4888 413(01) 4888 417
Prodaja i promocija – operaopera.prodaja@hnk.hr(01) 4888 412(01) 4888 417
Prodaja i promocija – baletbalet.prodaja@hnk.hr(01) 4888 414(01) 4888 417
Marketingmarketing@hnk.hr(01) 4888 401
Rukovoditeljica Službe marketinga, prodaje i odnosa s javnošćustela.stazic@hnk.hr(01) 4888 410
Služba odnosa s javnošćupr@hnk.hr(01) 4888 401
Ured intendanticeuredintendantice@hnk.hr (01) 4888 402
Dramadrama@hnk.hr(01) 4888 432(01) 4888 433
Operaopera@hnk.hr(01) 4888 422(01) 4888 423
Baletbalet@hnk.hr(01) 4888 442(01) 4888 441
Tehnikatehnika@hnk.hr(01) 4888 502(01) 4888 505