Drama

Arhiv



Go down, Moses (Siđi, Mojsije)

Sezona:

Redatelj, scenograf, kostimograf, oblikovatelj svjetla Romeo Castellucci
Skladatelj Scott Gibbons
Autori tekstova Claudia Castellucci i Romeo Castellucci
Suradnik na scenografiji  Massimiliano Scuto
Asistent oblikovatelja svjetla Fabiana Piccioli
Izrada scenografije Massimiliano Peyrone
Skulpture, proteze i strojevi na pozornici Giovanna Amoroso, Istvan Zimmermann
Izrada kostima Laura Dondoli
Suradnica na oblikovanju zvuka Asa Horvitz
Scenska tehnika Lorenzo Martinelli, Michele Loguercio, Filippo Mancini
Tehničar za zvuk Matteo Braglia
Tehničar za svjetlo Danilo Quatrociocchi
Produkcija Benedetta Briglia, Cosetta Nicolini
Promidžba i komunikacije Valentina Bertolino, Gilda Biasini
Administracija Michela Medri, Elisa Bruno, Simona Barducci
Financijski savjetnik Massimiliano Coli

Izvršni producent Socìetas Raffaello Sanzio
Koproducenti: Théâtre de la Ville i Festival d’Automne à Paris; Théâtre de Vidy-Lausanne; deSingel International Arts Campus /Antwerp; Teatro di Roma; La Comédie de Reims; Maillon, Théâtre de Strasbourg / Scène Européenne; La Filature, Scène Nationale-Mulhouse; Festival Printemps des Comédiens; Athens Festival 2015, Le Volcan, Scène Nationale du Havre; Adelaide Festival 2016 Australia; Peak Performances 2016, Montclair State-USA;

Uz sudjelovanje Festivala TransAmérique iz Montreala

Zahvaljujemo na suradnji: Comune di Senigallia – Assessorato alla Promozione dei Turismi, Manifestazioni / AMAT

Glazba korištena u predstavi:

Alexander Knaifel: O Heavenly King s albuma Alexander Knaifel: Shramy Marsha, Passacaglia, Postludia, Megadisc, 1996, izvode Oleg Malov i Tatiana Melentieva

John Wesley Work II and Frederick J. Work: Wade In the Water s albuma Take Me To The Water,  Dust-to-Digital, 2009., izvodi Empire Jubilee Quartet.


Gola Europa

Sezona: 2002/2003

Redatelj: IVAN LEO LEMO
Drarnaturginja i asistentica redatelja:NINA SKORUP
Scenograf: BRACO DIMITRIJEVIĆ 
Kostimografkinja: IVANA POPOVIĆ 
Koreografkinja: LARISA LIPOVAC 
Glazbeni suradnik: ZVONIMIR DUSPER 
Redatelj video clipova: LUKAS NOLA 
Oblikovatelj svjetla: JOSIP LEVAČIĆ 
Oblikovatelj tona: ŽELJKO JEDINAK
Asistent oblikovatelja svjetla:SLAVEN EDVIN BOT



Gostioničarka Mirandolina

Sezona: 2011/2012

Prijevod: Morana Čale
Redateljica: Saša Broz
Dramaturginja: Sanja Ivić
Scenograf: Dragutin Broz
Kostimografkinja: Mirjana Zagorec
Skladatelj: Matej Meštrović
Oblikovatelj svjetla: Olivije Marečić
Jezična savjetnica: Đurđa Škavić
Koreograf: Igor Barberić
Inspicijentica i šaptačica:Suzana Bogdan Pavek



Hamlet

Sezona: 1994/1995

Prijevod: VLADIMIR GERIĆ
Redatelj: JOŠKO JUVANČIĆ
Scenograf: JOSEF CILLER
Kostimograf: ZLATKO BOUREK
Dramaturg: LADA KAŠTELAN
Skladatelj: STANKO JUZBAŠIĆ
Koreografkinja: MARE SESARDIĆ
Postav mačevanja: SANJIN KOVAČEVIĆ
Asistentica redatelja: NORA KRSTULOVIĆ
Asistent scenografa: ANTE SERDAR
Asistentica kostimografa: ELVIRA ULIP
Dirigent: MLADEN TARBUK
Inspicijenti: MAJA FILIČIĆ I VIŠNJA KIŠ
Šaptačica: VIŠNJA KIŠ




Hasanaginica

Sezona: 2005/2006

Redatelj: Mustafa Nadarević 
Scenografkinja: Slavica Radović 
Dio rekvizite: Mersad Berber 
Kostimografkinja: Diana Kosec-Bourek 
Dramaturginja: Lada Kaštelan 
Skladatelj: Ljupčo Konstantinov 
Jezična savjetnica: Đurđa Škavić 
Oblikovatelj svjetla: Zoran Mihanović 
Asistentica redatelja: Slađana Kilibarda 
Asistent scenografkinje: Damir Medvešek 
Suradnica kostimografkinje: Elvira Ulip 
Glazbena korepetitorica: Nina Cossetto 
Lektorice turskog jezika:Emina Mehić, Zeynep Atak


Hedda Gabler

Sezona: 1995/1996

Redatelj: NENNI DELMESTRE
Scenograf: DALIBOR LAGINJA
Kostimograf: DANICA DEDIJER
Glazba: LINA VENGOECHEA
Dramaturg: LADA KAŠTELAN
Oblikovanje svjetla: ZORAN MIHANOVIĆ
Asistent redatelja: LINA VENGOECHEA
Asistent kostimografa: SANDA MONDEKAR
Jezični savjetnik: ĐURĐA ŠKAVIĆ
Inspicijent: ROKO GRBINA
Šaptač: DIVNA BORČIĆ